Štembera Otakar (1914 - 1999)2 x kresba

Zima na vesnici a Vyjížďka na saních, 1979, 15,5 x 41,7 cm, sign. a datováno, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1646
Poslední dražitel: 560
Dražba ukončena: 27.03.2019, 22:25 h