Konvolut grafik 2x grafika, 1x kresba

J. Krejčí, Z. Kabátová -Táborská (rámováno), kresba dívky (rámováno) sign. Buben, všechny díla formátu A5 - A4

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1437
Dražba ukončena: 12.11.2018, 22:10 h