Mžyk Josef (1944)2x grafika

Noci ve Španělských zahradáchI. a II., 2002, suchá jehla, 29,5 x 19,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno, 19/85, 16/85

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2003
Poslední dražitel: 692
Dražba ukončena: 11.02.2020, 21:30 h