Kratochvíl Zdeněk (1883 - 1961)5x kresba

5x tuš, v jedné paspartě, 31 x 45 cm, všechny signovány, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2887
Poslední dražitel: 105
Dražba ukončena: 26.10.2021, 18:35 h