Boudník Vladimír (1924 - 1968)Abstraktní kompozice

monotyp, 1960, 16,5 x 22 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole - a 140, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 2462
Poslední dražitel: 824
Dražba ukončena: 02.02.2021, 17:33 h