Zálešák Zdeněk (1936)Anticelebrity

Akryl na plátně, fixováno na sololitu, rozměr 120 x 100 cm. Signováno vpravo dole.
Obraz je diagonálně prohlý, potřebuje přerámovat. Jinak není poškozený.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 3619
Poslední dražitel: 1198
Dražba ukončena: 28.02.2023, 23:05 h