Nechleba Vratislav (1885 - 1965)Autoportrét

olej na plátně, 60. léta, 36 x 30 cm, sign. nezjištěna, původní rám. Konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena 45 000 Kč
Aktuální cena 45 000 Kč

Číslo položky: 1458
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:10 h