Procházka Jaro (1886 - 1949)Botič

olej na plátně, 93 x 74 cm, signováno uprostřed dole, rámováno.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 3481
Poslední dražitel: 1201
Dražba ukončena: 10.11.2022, 22:40 h