Slíva Jiří (1947)Café a la Carte

bar. litografie, 32 x 42,5 cm, sign. vpravo dole, 29/60, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 2561
Dražba ukončena: 03.02.2021, 19:40 h