Panuška Jaroslav (1872 - 1958)Čarodejnice s havrany

kolorovaný lept, 19,5 x 25 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1466
Poslední dražitel: 107
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:53 h