Hrabal Arnošt (1886 - 1969)Čekání

1926, dřevoryt, 24,5 x 29,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2300
Poslední dražitel: 220
Dražba ukončena: 05.10.2020, 20:55 h