Líbal František (1896 - 1974)Deštivo na Břilickém

1970, olej, 24 x 32,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 300 Kč

Číslo položky: 2508
Dražba ukončena: 02.02.2021, 21:26 h