Uprka Joža (1861 - 1940)Děvčátko v kroji

kolorovaná perokresba, 1897-1900, 20 x 23 cm, signováno vlevo dole. Na rubu potvrzení pravosti z roku 1942, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 2980
Poslední dražitel: 1046
Dražba ukončena: 27.10.2021, 21:41 h