Krauer Josef (1927 - 1990)Dívka s ulovenou rybou

komb. technika, 103 x 70 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 3261
Poslední dražitel: 1139
Dražba ukončena: 31.05.2022, 18:10 h