Krauer Josef (1927 - 1990)Dívka v kavárně

komb. technika, 31 x 45 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 3519
Dražba ukončena: 27.02.2023, 20:20 h