Olej na kartonu, 25,5 x 22 cm, sign. nezjištěna, původní rám. Konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Číslo položky: 1457
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:05 h