Suchý Jiří (1931)Družičky

kresba tužkou a pastelka, 2014, 27,8 x 13,2 cm ve výřezu, sign. PD Jiří Suchý, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 126
Poslední dražitel: 57
Dražba ukončena: 02.10.2014, 19:20 h