Folprecht Arnošt (1902 - 1977)Dům u řeky

akvarel+tempera, 46 x 61 cm, (ve výřezu pasparty), sign. vlevo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 2679
Dražba ukončena: 25.05.2021, 20:10 h