Hřivnáč Tomáš (1959)Flamenco

lept, 2008, 30 x 19,8 cm, sign. vpravo dole, uprostřed popis, značeno 57/100

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 1956
Poslední dražitel: 112
Dražba ukončena: 10.02.2020, 22:18 h