Kleiner František (1914 - 1986)Hausbot

olej na plátně, 1956, 61 x 72 cm, signováno. Pochází z autorovi pozůstalosti, na rubu pozůstalostní razítka + popis autorovou manželkou.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 3465
Poslední dražitel: 799
Dražba ukončena: 10.11.2022, 21:20 h