Volný překlad - Zdravím, jak vám chutná? Úžasné, úžasné! litografie + původní pařížský kolorit (viz poznámka na rubu), sign. vlevo dole v kameni, dole tištěný text, rám.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 2096
Poslední dražitel: 727
Dražba ukončena: 26.05.2020, 18:40 h