Načeradský Jiří (1939 - 2014)Hmyzáci

tempera na papíře, 1985, 70 x 52 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1454
Poslední dražitel: 359
Dražba ukončena: 13.11.2018, 17:50 h