Filla Emil (1882 - 1953)Ilustr. k Halasově sbírce Torso naděje

lept, akvatinta, 19,3 x 15,3 cm, 1945, sign. vpravo dole Emil Filla, rámováno

Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 205
Poslední dražitel: 88
Dražba ukončena: 30.04.2015, 13:05 h