Kristofori Jan (1931 - 2004)Ilustrace do časopisu

tuš, 1969, 37 x 27 cm, sign. a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 1565
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 26.03.2019, 21:20 h