Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Ilustrace k E.A. Poevi

bar. suchá jehla, 15 x 7,7 cm, signováno a rámováno.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 300 Kč

Číslo položky: 3878
Poslední dražitel: 844
Dražba ukončena: 13.11.2023, 22:21 h