Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Ilustrace k Seifertově Mamince

akvarel, tužka, 17,2 x 11,2 cm (ve výřezu), sign. vlevo dole L. Jiřincová, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 1012
Poslední dražitel: 298
Dražba ukončena: 20.11.2017, 20:35 h