Gažovič Vladimír (1939)Keby som mal iný model III.

bar. litografie, 1983, 72 x 53 cm, signováno a popsáno dole uprostřed

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 3070
Poslední dražitel: 515
Dražba ukončena: 02.03.2022, 19:25 h