Kristofori Jan (1931 - 2004)Kniha

objekt - koláž, 30 x 11 x 3,8 cm, značeno a sign. na zadní straně, dílo pochází z pozůstalosti autora.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1028
Poslední dražitel: 365
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:30 h