Líbal František (1896 - 1974)Koclířov

1972, olej na plátně, 38 x 61 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Zezadu popis

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 6 100 Kč

Číslo položky: 2509
Dražba ukončena: 02.02.2021, 21:31 h