Švabinský Max (1873 - 1962)Konvolut 3 grafických listů

3 x litografie:
P.F. 1958, 13,2 x 11,9 cm, sign.
Autoportrét, 13,2 x 10,2, sign.
Poděkování k 75. narozeninám s přípisem, 1948, 13,4 x 8,9

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1485
Dražba ukončena: 13.11.2018, 20:25 h