Švengsbír Jiří (1921 - 1983)Konvolut 3 grafických listů

Oceloryty velikosti 21 x 12,5 cm, všechny signované a zarámované

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 1490
Dražba ukončena: 13.11.2018, 20:50 h