Stehlík Crirad (1938)konvolut 5 grafických listů

5 x litografie v rozměrech 21 x 19 cm, všechy rámovány a signovány

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1479
Dražba ukončena: 13.11.2018, 19:55 h