Šlitr Jiří (1924 - 1969)Koupání

pastel, 1963, 38 x 28,5 cm, sign. PD Šlitr 63, rámováno

Vyvolávací cena 28 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 143
Poslední dražitel: 60
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:45 h