Laštovka Karel (1938 - 1986)Láska a přátelství

bar. litografie, 1972, 65 x 49 cm, značeno vlevo dole 74/100, sign. vpravo dole K. Laštovka

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 900 Kč

Číslo položky: 246
Poslední dražitel: 44
Dražba ukončena: 30.04.2015, 16:55 h