Paleček Josef 1932Malá mořská víla

bar. litografie, 1998, 60 x 42 cm, název a sign. uprostřed dole Josef Paleček 1998, 15/120, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 727
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 27.10.2016, 15:15 h