olej na lepence, 70 x 50 cm, rámováno (? Zákostelecký), na rubu poznámky
Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
Číslo položky: 1462
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:30 h