Naumann Arno (1887 - 1959)Mánes u svého strýce

tužka, akvarel, 1928, 25 x 19 cm, sign. a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1455
Dražba ukončena: 13.11.2018, 17:55 h