Smetana Jan (1918 - 1998)Metro

lept s akvatintou, 1947, 18 x 24,6 cm, značeno vlevo dole 7/30, sign. vpravo dole Jan Smetana 1947

Vyvolávací cena 7 900 Kč
Aktuální cena 13 400 Kč

Číslo položky: 264
Poslední dražitel: 91
Dražba ukončena: 30.04.2015, 18:34 h