Laštovka Karel (1938 - 1986)Milenci

bar. litografie, 1970, 63,5 x 46,5 cm, znač. vlevo dole 65/80, sign. vpravo dole K. Laštovka

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 244
Poslední dražitel: 90
Dražba ukončena: 30.04.2015, 16:45 h