Exner Ivan (1960)Mnoho klidu s červenou hlavou

akryl + tempera na plátně, 1991, 145 x 115 cm, na rubu signováno a datováno. 2 autorské štítky s popisem na rámu a plátně + štítek z Národní galerie.

Vyvolávací cena 120 000 Kč
Aktuální cena 150 000 Kč

Číslo položky: 3236
Poslední dražitel: 541
Dražba ukončena: 30.05.2022, 22:31 h