Pařík Jiří Na divanu

1986, kresba tuší, 32 x 39 cm, sign. vpravo dole v kresbě, rámováno.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2742
Dražba ukončena: 26.05.2021, 20:30 h