Kristofori Jan (1931 - 2004)Návštěva

kolor. litografie, 1985, 49,2 x 35 cm, sign. uprostřed dole Kristofori 85. Z pozůstalosti Jana Kristoforiho

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 875
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 25.05.2017, 18:55 h