Bukovac Vlaho (1855 - 1922)Odysseus a Kirké

olej na plátně nalepený na desce, 57 x 20 cm, začátek XX.stol., signováno vlevo dole. Obraz pochází ze sbírky Vojtěcha Chytila, malíře a velkého sběratele asijského umění. Bukovac byl také několik let Chytilův profesor. Na rubu razítko V.Chytila a rámařské známky. Původní adjustace, krásný řezaný rám. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař. Vyjímečná investiční příležitost.

Vyvolávací cena 150 000 Kč
Aktuální cena 200 000 Kč

Číslo položky: 3587
Poslední dražitel: 567
Dražba ukončena: 28.02.2023, 20:31 h