Trnková Klára (1949)Okno do zahrady

Olej na dřevěné desce, 1984, 50 x 40 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1504
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 22:00 h
0 dní, 15 hod., 19 min. a 11 sekund