Slíva Jiří (1947)Pastičky

bar. litografie, 29,7 x 21, sign. vpravo dole Jiří Slíva, vlevo dole 52/80

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč

Číslo položky: 1087
Poslední dražitel: 365
Dražba ukončena: 21.11.2017, 20:50 h