Čápová Hana (1956 - 2019)Podzim

bar. lept, 2002, 39,3 x 35 cm, sign. vpravo dole, značeno 71/100 vlevo dole.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 900 Kč

Číslo položky: 1940
Poslední dražitel: 114
Dražba ukončena: 10.02.2020, 20:55 h