Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Podzimní hlavička

akvarel, 1986, 14,5 x 9,5 cm, sign. vpravo dole L. Jiřincová, na rubu popis autorkou, pasp. + sklo

Vyvolávací cena 13 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 841
Poslední dražitel: 298
Dražba ukončena: 25.05.2017, 16:05 h