Nechleba Vratislav (1885 - 1965)Portrét dívky

olej na kartonu, 1958, 20,5 x 16 cm, sign. a datováno vpravo dole, původní rám. Konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 1456
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:00 h