Orlik Emil (1870 - 1932)Portrét malíře Verise

tužka, 17,5 x 11,5 cm, sign. vpravo dole OE, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1464
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:40 h