Dürer Albrecht (1471 - 1528)Poslední večeře

kolor. rytina,1510, pozdější otisk, 23 x 17 cm, signováno v desce, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 3372
Poslední dražitel: 429
Dražba ukončena: 09.11.2022, 18:30 h